PÄIVÄKERHORYHMÄT 2017-2018

 

HUOM!

Päiväkerhon infokirje tulee kotiin elokuun alussa!

 

KISUT keskusta, ma ja ke klo 9-12, ohjaajina Johanna Rautakorpi ja Johanna Vuorenmaa

1. Mikael Mehtälä

2. Mico Kontola

3. Linda Niemelä

4. Lauri Koivisto

5. Jasper Tick

6. Sofia Penninkangas

7. Elle Perämäki

8. Pinja Kuusinen

9. Pauli Västinsalo

10.Tytti Kaappola

11.Sofia Joentakanen

12.Saga-Maria Jokiranta

13.Leevi Puistikko

14.Jaakko Sillanpää

15.Lavinia Rentola

16.Maija Kari

17.Leo Kultalahti

 

KURRET keskusta, ti ja to 9-12, ohjaajina Marjut Karjala ja Johanna Rautakorpi

1. Ella Romppala

2. Vertti Koskenranta

3. Jerry Viirumäki

4. Meea Perälä

5. Tomas Ronkainen

6. Tuomas Seppälä

7. Elina Lakaniemi

8. Piia Hinkkanen

9. William Sirén

10.Veera Kangasluoma

11.Krista Helin

12.Sara Hautala

13.Tyyne Yli-Kuivila

14.Riika Lahdensuo

15.Taimi Koskenranta

16.Pinja Nurkkala

17.Elias Hahtokari

 

KENGURUT keskusta, ma ja ke 13.15-16.15, ohjaajina Niina Luoma ja Raija Hyvärinen

1. Iida Palomäki

2. Hilda Kaappola

3. Wiljami Koponen

4. Meimi Virtanen

5. Sofia Siipola

6. Anni Kattelus

7. Veera Kuusanto

8. Pyry Syrjälä

9. Emma Tervasmäki

10.Hilda Kuusanto

 

KANIT keskusta, ma ja ke 13.15, ohjaajina Hannele Kangasluoma ja Jutta Ruohonen

1. Olivia Mäenpää

2. Hilma Aalto

3. Tianna Keisala

4. Aapeli Kangasmetsä

5. Erika Laitinen

6. Paavo Kilpelänaho

7. Netta Niemelä

8. Vilma Auvinen

9. Miia Ruuska

10.Miikka Lindell

11.Jade Koukkari

12.Lumina Tuomaala

 

LILLIPUTIT keskusta, ke 9-11, ohjaajina Hannele Kangasluoma ja Jutta Ruohonen

  1. Linnea Talso
  2. Miikka Lindell
  3. Linnea Virtanen
  4. Vilhelmi Tuomaala
  5. Arttu Saranpää
  6. Peppi Puistikko
  7. Jasmiina Mikkilä
  8. Augusti Somppi
  9. Peetu Kuusinen
  10. Enni Kotala
  11. Milana Kontola
  12. Elsa Eväsoja

 

LEPPÄKERTUT Liuhtari, ti ja pe 9-12, ohjaajina Niina Luoma ja Hannele Kangasluoma

1. Juhojasper Paavola

2. Meea Mikkilä

3. Jasu Kotala

4. Joona Murtokangas

5. Julia Muilu

6. Rasmus Junno

7. Nooa Ylimäki

8. Aapo Ylimäki

9. Reko Junno

10.Casmir Eskeli

 

LEHTOPÖLLÖT Liuhtari, ti ja pe 13.15-16.15, ohjaajina Niina Luoma ja Marjut Karjala

1. Milja Metsä-Turja

2. Peetu Mäntynen

3. Aada Hangasmaa

4. Veera Sippola

5. Jim Ronko

6. Rianna Haapa-aho

7. Pinja Valli

8. Iina Asunmaa

9. Valtteri Välimäki

10.Veetu Hakala

11.Viivi Vähämäki

12.Erin Haapa-aho

 

KANERVAT Kaaranmännikkö, ma ja ke 13.15-16.15, ohjaajina Johanna Rautakorpi ja Marjut Karjala

1. Miira Alakoskela

2. Tea Ojala 

3. Jaro Rintamäki

4. Ilona Kallio

5. Alissa Kallio

6. Tiana Kivistö

7. Pyry Keltto

8. Mona Huhtasaari

 

HELMET Hellanmaa, ma ja to 9-12, ohjaajina Jutta Ruohonen ja Kaisa Riihimäki

1. Lauri Natri

2. Venla Herttua

3. Ukko Tuomaala

4. Elviira Yli-Rantala

5. Jasper Viita

6. Juho Liinamaa

7. Inka Rajala

8. Miida Myllykoski

9. Elias Huhtala

10.Jesse Tuomela

 

TALLUKAT Tiistenjoki, ke ja pe 9-12, ohjaajina Raija Hyvärinen ja Kaisa Riihimäki

1. Aava Kotala 

2. Antti Muilu 

3. Juho Ämmälä 

4. Kerttu Friberg 

5. Valtteri Kallio

6. Emma Peurala

7. Loviisa Paavola

8. Emilia Korpela

9. Kerttu Paavola

10.Milja Kataja

11.Elli Koivisto

12.Jessica Winter

13.Oona Tuominiemi

14.Juho Polvi

15.Vieno Saukkoriipi

16.Viljami Hautamäki 

17.Elias Kataja

18.Armi Kytöharju

19.Emilia Autio

 

KOTILOT Kauhajärvi, ti ja pe 13.15-16.15, ohjaajina Kaisa Riihimäki ja Hannele Kangasluoma

1. Saara Kotala

2. Sanni Jäätteenmäki

3. Salla Latvala

4. Anni-Helmi Koivisto

5. Jerry Hakala

6. Josefiina Luomala

7. Tuukka Kurunsaari

8. Juho Puputti

9. Eerika Riihimäki

10.Julia Harju

11.Veeti Kurunsaari

12.Kalle Latvala